images
Сотник Іван 1987-2015
Ім'я
Прізвище
Рік смерті

   home    home    home    home    home 

В бою під Широкино від ворожої кулі загинув доброволець з Волині Іван Сотник, - про це у мережі інформує Сергій Кудрявцев.

«Сьогодні в Широкиному рашиська куля відібрала життя в нашого добровольця Івана Сотника. Завтра його бойові побратими попрощаються з ним і Ваня поїде додому. Назавжди... ще вчора чув його бадьорий голос по телефону, домовились зустрітись. Не судилось... я тебе пам'ятатиму таким. СЛАВА ГЕРОЮ!!!» - додає Кудрявцева.

Боєць батальйону НГУ «Донбас» з козацьким прізвищем Іван Сотник, позивний «Чекіст», помер після поранення в голову російським снайпером. Йому зробили дві операції, але поранення виявилося занадто серйозне.

«На жаль, не вижив Іван Сотник. Помер під час операції. Світла пам'ять Герою!» - йдеться в повідомленні батальйону спеціального призначення НГУ «Донбас».

Івану Сотникові було 28 років.

«Ваня з перших днів в батальйоні. «Чекіст» у нього позивний. Відмінний хлопець. Без всяких там. Надійний. Гуморний. Молодецький такий», - згадує з жалем начальник КШМ в НГУ «Донбас» Євген Шевченко.

Сотника поранив у бою снайпер бойовиків під Широкино 2 травня. Він потрапив бійцеві в голову, куля пробила каску. Раніше в НГУ «Донбас» повідомлялося, що він «жити буде», але сьогодні з'ясувалося, що поранення було занадто серйозне і шанси у нього були малі. Лікарі зробили все можливе, провели 2 операції, другу з яких молодий боєць не переніс.

НГУ Донбас також повідомляє, що успішно витягнутий осколок з тіла пораненого в ніч на 3 травня бійця з позивним Тор. Зараз його стан оцінюється як стабільний.

«Останні дві доби в Широкино йде практично безперервний бій. Російські окупанти використовують важкі 120-міліметрові міномети, автоматичні гранатомети, стрілецьку зброю, працюють снайпери. Бійці батальйону «Донбас» дають жорстку відсіч противнику», - йдеться в повідомленні батальйону.

Прізвище:
Сотник
Ім'я:
Іван
Місто:
м. Луцьк
Дата народження:
1987
Дата смерті:
2-5-2015
Коментарів немає
Додати коментар

.