images
Гордійчук Микола 1986-2015
Ім'я
Прізвище
Рік смерті

   home    home    home    home    home 

22 липня,при виконанні бойового завдання у зоні АТО загинув український співак Микола Гордійчук з позивним «Гризун».

Він служив у батальйоні патрульної служби особливого призначення "Гарпун", яка виконувала спеціалні розвідувальні та протидиверсійні заходи.

Поблизу Авдіївки розвідка батальйону підірвалася на розтяжці. Гордійчук помер по дорозі до лікарні, ще один боєць перебуває в комі, двоє отримали поранення середньої тяжкості.

Микола був активним учасником «ПЛАСТу», громадським діячем Кам’янця-Подільського, солістом музичних гуртів «Своєрідне» і «Dendy», під час Революції гідності був у 15-й сотні Самооборони Майдану. Коли розпочалася війна на сході – зголосився добровольцем у батальйон спеціального призначення «Гарпун».

Прізвище:
Гордійчук
Ім'я:
Микола
Місто:
Кам’янць-Подільсікий
Місце поховання:
Кам’янць-Подільсікий
Дата народження:
26-5-1986
Дата смерті:
22-7-2015
Ігор Тарасенко

Нам не дано обирати час та місце свого народження. Ми вважаємо, що ці речі не відбуваються просто так, вони мають значення і суть у тому, щоб дізнатися чому саме тут і чому саме зараз. Не ігнорувати причину своєї присутності у цьому світі - це сміливість, адже твоє призначення має значення.


'Солист на видео - Николай Гордийчук, пластун из Каменца-Подольского. Батальон спецназначения МВД. 29 лет. Погиб 22 июля 2015 во время выполнения боевого задания'.

Додати коментар

.