images
Смаль Петро Петрович 2017
Ім'я
Прізвище
Рік смерті

   home    home    home    home    home 

12 січня о 4 годині 38 хвилин на 64-у році життя обірвався земний шлях заслуженого лісівника України, багаторічного керівника СЛАТ «Тур» Петра Петровича Смаля.

Про це повідомив волинський власкор газети «Голос України» Микола Якименко, - інформує ІА "Волинські новини".

Надзвичайно добрий, щирий до людей Петро Петрович був прекрасним керівником одного з найбільших лісогосподарських підприємств області. За сорок років роботи в колективі, 16 з яких на посаді директора, він багато зробив, аби колишні колгоспні ліси були добре доглянуті, збережені, щоб у них добре жилося диким тваринам. Його праця відзначена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, тричі Петро Петрович обирався депутатом Ковельської районної ради, до останнього часу очолював організацію роботодавців району. Без підтримки СЛАТ «Тур» і особисто його директора не обходилося спорудження жодного храму в Ковельському районі, допомагав він вдовам, сиротам, усім, хто потрапив у важку життєву ситуацію.

Він був людиною, до якого тягнулися інші, якого шанували. Особливо це відчувалося під час святкування Дня працівників лісу, коли вітати Петра Петровича і його колектив з професійним святом приходили десятки людей.

Пам’ять про Петра Петровича Смаля надовго збережеться в серцях його рідних. колег, друзів.

Прізвище:
Смаль
Ім'я:
Петро
По батькові:
Петрович
Місто:
Ковель
Місце поховання:
Ковель
Дата смерті:
14-1-2017
Коментарів немає
Додати коментар

.